Kontakt

Działamy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Odległość nie ma znaczenia

Eksperci RM KREDYTY pomogli już ponad 15 tys. osobom z całej Polski i nie tylko. Wszystkie formalności od A do Z jesteśmy w stanie zorganizować zdalnie, co cenią sobie zwłaszcza nasi klienci na stałe mieszkający za granicą.

Dla siebie czy na wynajem?

Pomożemy w finansowaniu nieruchomości na cele mieszkaniowe, jak i inwestycyjne. Jeżeli zarabiasz za granicą, kompleksowo wesprzemy Cię w znalezieniu mieszkania, wybierając przy tym najlepszy kredyt w oparciu o Twoje plany długoterminowe. Wielu z Polaków na stałe mieszkających za granicą planuje wrócić do kraju po latach emigracji lub zainwestować w mieszkania na wynajem – w tym również pomagamy. Szczególną popularnością cieszymy się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii oraz w Niemczech.

Kontakt w 48h

Niezależnie w którym miejscu Polski czy świata się znajdujesz, zawsze możesz liczyć na naszą sprawną i szybką pomoc. Staramy się wyróżniać jakością współpracy, dlatego zależy nam, aby kontakt z naszej strony był jak najszybciej. Ponieważ jednak pracujemy z najlepszymi Ekspertami na rynku, których czas pracy jest ograniczony, może się zdarzyć, że okres oczekiwania może ulec wydłużeniu.

Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe w postaci imienia i nazwiska, numeru telefonu i adresu email przesłane w niniejszym formularzu będą przetwarzane w związku z wykonywaniem usługi pośrednictwa finansowego i/lub ubezpieczeniowego. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”) zawiadamiamy:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RMK Kredyty sp. z o.o. sp. kom. oraz RS Grupa sp. z o.o. sp. kom., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bliskiej 10/75, 03-804 Warszawa (dalej: ADO).
2. ADO umożliwia kontakt za pomocą za pomocą telefonu: (+48) 794-785-249, drogą pocztową: ul. Bliska 10/75, 03-804 Warszawa.
3. Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby.
4. ADO nie przekazuje danych osobowych do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego (do krajów innych niż kraje Unii Europejskiej oraz Islandia, Norwegia i Liechtenstein).
5. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu złożenia oferty finansowania lub ubezpieczenia, a jeżeli usługa pośrednictwa finansowego i/lub ubezpieczeniowego zostanie wykonana przez okres przechowywania dokumentacji związanej z wykonaniem tych usług zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
6. Odbiorcami danych osobowych z zachowaniem wszelkich gwarancji zapewniających bezpieczeństwo przekazywanych danych mogą być:
a. pracownicy ADO upoważnieni do ich przetwarzania na polecenie ADO;
b. podmioty, którym ADO powierzył przetwarzanie danych osobowych, w tym dostawcom usług umożliwiających świadczenie pośrednictwa finansowego i/lub ubezpieczeniowego;
c. dostawcy usług prawnych, doradczych i windykacyjnych w przypadku dochodzenia przez ADO roszczeń związanych z prowadzona działalnością gospodarczą.
7. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz ich sprostowania, gdy są one nieprawidłowe. W przypadkach określonych przepisami prawa przysługuje Pani/Panu prawo do żądania usunięcia danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku gdy przy przetwarzaniu Pani/Pana danych ADO narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.
kontakt@rmkredyty.pl +48 503 804 619
Napisz do nas