PL / ENG
NEWSLETTER FINANSOWY
Otrzymuj najciekawsze informacje ze świata finansów oraz fragment książki gratis!
PL / ENG

UWAGA! Ważne zmiany w zespole RM KREDYTY. Szczegóły na dole strony.

Nasz zespół składa się z najlepszych doradców kredytowych w Polsce.

RM KREDYTY to zespół niezależnych ekspertów, którzy specjalizują się w pośrednictwie kredytowym. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję przy wyborze kredytu hipotecznego. 

 
W czasie naszej wieloletniej działalności na rynku, odbyliśmy tysiące spotkań z Klientami, którzy zgłaszają się do nas, chcąc skutecznie, ale przede wszystkim rozsądnie inwestować lub kupić nieruchomość, aby w niej zamieszkać. Nasza wiedza oraz doświadczenie pomogły Im odnieść sukces inwestycyjny oraz w wielu wypadkach uzyskać wolność finansową. Dzięki naszej pomocy tysiące Klientów spełniło swoje marzenie o własnym dachu nad głową.
 
Jeżeli jesteś na tej stronie, to zapewne ktoś polecił Ci nasze usługi. Rekomendacje zadowolonych klientów to jedyny sposób, w jaki pomagamy kolejnym osobom. Nasz sukces został zbudowany na zaufaniu, satysfakcji z pracy oraz osiągniętych wyników. Dla Ciebie oznacza to, że dostaniesz najlepszy możliwy kredyt, dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości!
 

   
Prezes zarządu RM Kredyty
Autor książki
Tajna Broń Kredytobiorcy

Członek zarządu RM Kredyty
Doradca ds. kluczowych Klientów

Jarosław
Mądraszewski

Doradca Kredytowy
Prestige


Doradca Kredytowy
Prestige


Doradca Kredytowy
Prestige


Doradca Kredytowy
Prestige


Doradca Kredytowy
Prestige


Katarzyna Sawicka
Doradca Kredytowy
Prestige


Agata Skubis
Doradca Kredytowy
Prestige


Bartosz Nowak
Doradca Kredytowy
Prestige


Doradca Kredytowy
Prestige


Doradca Kredytowy
Prestige

Doradca Kredytowy
Prestige

Doradca Kredytowy
Prestige

Doradca Kredytowy
Prestige


Specjalista ds.
Procesu Kredytowego

Specjalista ds.
Obiegu Dokumentów 

Rzecznik Prasowy
RM Kredyty


Specjalista ds.
kontaktów z klientami

Specjalista ds.
Komunikacji Marketingowej

Asystentka ds. Promocji
 
 

 


RM KREDYTY to konkretni ludzie. Doradcy kredytowi, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą pozwolą Ci szybko - oraz co ważne bezproblemowo - przejść przez cały proces kredytowy.

 


Ronald Szczepankiewicz
Prezes zarządu RM Kredyty
e-mail: ronald@rmkredyty.pl
 
Współwłaściciel RM KREDYTY. Zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową. Prywatnie posiada w portfelu inwestycyjnym kilkanaście nieruchomości, wynajmowanych za pośrednictwem spółki ANL Najem, której również jest współwłaścicielem. Doświadczenie zdobywał współpracując bezpośrednio z setkami Inwestorów, oraz osób szukających kredytu na własne cele mieszkaniowe. Ekspert od finansowania, a zarazem absolwent szkoleń z inwestowania w nieruchomości prowadzonych przez Piotra Hryniewicza w Poznaniu. Na przestrzeni lat pracował dla takich firm jak Expander Advisors oraz ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, odbywając łącznie ponad 3000 osobistych spotkań z Klientami.
Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych. 
   www.tajnabronkredytobiorcy.pl
►   Pobierz darmowy fragment!
 
 
Magdalena Łyczko-Hałaszczyk
Członek zarządu RM Kredyty
Doradca ds. kluczowych Klientów
e-mail: magdalena@rmkredyty.pl
 
Współwłaściciel RM KREDYTY, członek zarządu. Specjalista ds. szczególnie trudnych przypadków. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie kredytów hipotecznych, zdobytym w czołowych firmach doradczych m.in. Open Finance czy Expander Advisors. Specjalizuje się we współpracy z osobami, które chcą nabyć nieruchomości na cele inwestycyjne (np. na wynajem). W swojej dotychczasowej karierze pomogła przy uzyskaniu kredytów hipotecznych na łączną kwotę prawie 200 000 000 złotych. Magda w pracy kieruje się zasadą "doradzam, nie sprzedaję" dzięki czemu może pochwalić się wskaźnikiem zadowolonych klientów na poziomie 100%!
Prywatnie wraz z mężem inwestuje w nieruchomości.
 
 
Jarosław Mądraszewski 
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: jaroslaw.madraszewski@rmkredyty.pl
 
Ponad ośmioletnie doświadczenie w finansach oraz kredytach hipotecznych. Wieloletni doradca jednej z wiodących firm doradztwa finansowego w Polsce - Open Finance. Jarosława cechuje profesjonalizm, optymizm i konsekwentne dążenie do założonego celu. Zdobyte doświadczenie pozwala mu zawsze znaleźć sposób na optymalne finansowanie, niezależnie od przedmiotu i celu kredytowania.


Karol Wójcik
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: karol.wojcik@rmkredyty.pl

Karol Wójcik jest absolwentem wydziału Ekonomii na SGGW. Pierwsze kroki na rynku kredytów hipotecznych stawiał w 2008 r. Przez kolejne lata zdobywał wiedzę i doświadczenie pracując dla najlepszych banków i instytucji finansowych. Dopiero praca w Open Finance pozwoliła na pokazanie swoich umiejętności. Mając do dyspozycji oferty wszystkich banków mógł w pełni wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie. Nie skupiając się na jednej propozycji pomaga w wyborze najlepszej opcji dla kredytobiorcy. Jego determinacja, optymizm i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach sprawiają, że Karol świetnie radzi sobie z każdą sprawą.
 
 
Marcin Bubiłek
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: marcin.bubilek@rmkredyty.pl

 
Absolwent SGH, specjalizacja międzynarodowe rynki finansowe. Początki kariery to praca w firmie analizy online zajmującej się monitorowaniem rynku funduszy inwestycyjnych. Pracę jako doradca finansowy rozpoczynał w Home Broker i Open Finance. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych, ale służy radą również w innych aspektach dotyczących rynku kapitałowego. Prywatnie ojciec malutkiej Matyldy, która stała się oczkiem w głowie Tatusia. :)

 
Małgorzata Słowik
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: malgorzata.slowik@rmkredyty.pl

 
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie w finansach zwłaszcza w sferze hipoteki czyni ją specjalistką w dziedzinie kredytów hipotecznych. Małgorzata jest osobą komunikatywną, otwartą i zdecydowaną. Doświadczenie w branży finansowej oprócz wiedzy i umiejętności praktycznych nauczyło ją konsekwencji, co gwarantuje pełnię poświęcenia podczas każdego procesu kredytowego. 
 

Jakub Pastuszka
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: jakub.pastuszka@rmkredyty.pl

 
Ośmioletnie doświadczenie w finansach oraz kredytach firmowych, inwestycyjnych i hipotecznych. Jakub to profesjonalista, który konsekwentnie dąży do założonego celu w jak najkrótszym czasie. Zdobyte doświadczenie pozwala mu zawsze znaleźć sposób na optymalne finansowanie przedsięwzięć, niezależnie od przedmiotu i celu kredytowania.


Katarzyna Sawicka
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: katarzyna.sawicka@rmkredyty.pl


Katarzyna to osoba o ogromnym doświadczeniu, gdyż w bankowości i finansach pracuje już blisko 20 lat. Doradztwem kredytowym zajmuje się od ponad 8 lat - głównie hipoteką, ale również kredytami firmowymi, gotówkowymi czy leasingami. Uważa, że doradztwo to nie tylko zaciąganie kredytów - zawsze szuka możliwie najlepszych rozwiązań. Jest uparta, skrupulatna i konsekwentnie dąży do celu. Ponadto Katarzyna jest osobą z zasadami, których zawsze stara się przestrzegać.

 
Agata Skubis
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: agata.skubis@rmkredyty.pl

 
Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży Agata ma indywidualne podejście do każdego klienta. Doskonale odczytuje zmiany zachodzące na rynku finansów w Polsce i Europie. Dzięki wszechstronności i znakomitej znajomości sektora finansowego często znajduje niekonwencjonalne i skuteczne rozwiązania. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych - jest "na Ty" z ofertami i produktami wiodących banków w Polsce. Agata przez kilka lat była niekwestionowanym liderem w finalizacji transakcji dotyczących kredytów hipotecznych w jednym z największych polskich banków. Prywatnie 1/5 uśmiechniętej rodziny - ma męża i 3 synów, a to także sprawia, że w codziennej pracy opiera się o trzy filary: racjonalność, bezpieczeństwo, przyszłość.

 
Bartosz Nowak
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: bartosz.nowak@rmkredyty.pl

 
Bartosz ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalizacja Doradztwo Finansowe. 7-letnie doświadczenie w bankowości, obecnie doradza w zakresie kredytów hipotecznych. Zwolennik etycznego doradztwa i budowania długoterminowych relacji z klientami. Prywatnie interesuje się szeroko rozumianymi finansami, inwestycjami w nieruchomości i psychologią.


Karol Świetlicki
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: karol.swietlicki@rmkredyty.pl
 
Karol ukończył studia magisterskie na Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej – Curie, kierunek ekonomia, specjalizacja bankowość. Od siedmiu lat zajmuje się kredytami hipotecznymi. W swojej kilkuletniej karierze pracował zarówno dla banków jak i dla największych instytucji pośrednictwa kredytowego w kraju, dlatego zna ten biznes jak mało kto. Dobro klienta i dobór najlepszych ofert dla niego stawiane jest na pierwszym miejscu. Karol osobiście uznaje te wartości za najważniejsze w jego pracy, co przekłada się na jego wyniki. Duża wiedza i doświadczenie oraz dążenie do celu to jego główne atuty, które doceniają jego współpracownicy oraz kredytobiorcy. Na co dzień współpracuje również z ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych.

 
Karolina Parowicz
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: karolina.parowicz@rmkredyty.pl
 
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od dawna bacznie obserwuje zmiany na światowych rynkach nieruchomości. Interesuje się finansami oraz inwestowaniem w nieruchomości i to właśnie skłoniło ją do dołączenia do zespołu doradców RM Kredyty. W firmie współpracuje z Magdaleną Łyczko-Hałaszczyk. Karolina zajmuje się bezpośrednią obsługą osób zainteresowanych oraz kontrolą procesu wniosków kredytowych. Jest osobą konsekwentną i pełną zaangażowania w swoją pracę zawodową, co przekłada się na świetną współpracę.


Wojciech Izdebski
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: wojciech.izdebski@rmkredyty.pl

 
Wojciech ukończył podyplomowe studia na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Swoje 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w sektorze bankowym jak i finansowym. Wojciech specjalizuje się w finansowaniu hipotecznym dla osób fizycznych i podmiotów prawnych. Cechuje go upór w dążeniu do celu oraz konsekwentność w działaniu. W swojej pracy wyróżnia się zaangażowaniem ponad normę oraz indywidualnym podejściem do każdej zainteresowanej osoby. Na co dzień współpracuje również z ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych.

Arkadiusz Fukowski
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: arkadiusz.fukowski@rmkredyty.pl
 
Doradca z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Przez kilka lat współpracował z Open Finance jako doradca finansowy, a następnie jako specjalista w zespole eksperckim. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych oraz ubezpieczeniach osobistych. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mu opracowywać pakiety rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do potrzeb osób, którym pomaga. Dobra organizacja pracy oraz sumienność to podstawa jego codziennej pracy. Arkadiusz stawia na budowanie trwałych relacji, opartych na zaufaniu, profesjonalizmie oraz indywidualnym podejściu. Po pracy lubi aktywnie spędzać czas, trening daje mu zastrzyk energii i chęć do działania.


Krzysztof Baranowski
Doradca Kredytowy Prestige
e-mail: krzysztof.baranowski@rmkredyty.pl

 
Krzysztof od trzynastu lat pracuje w zawodzie wyuczonym (magister finansów i bankowości oraz absolwent studiów podyplomowych nt. rynków finansowych). Zdobył doświadczenie w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, zarówno back-office'owych, doradczych, a także menadżerskich. Kredyty hipoteczne to dla Krzysztofa jeden z ulubionych obszarów bankowości, w którym odniósł już wiele sukcesów, a świadczą o tym liczne polecenia od zadowolonych osób.
 
 
Marta Kawka
Specjalista ds. Procesu kredytowego
e-mail: marta.kawka@rmkredyty.pl

 
Ponad sześcioletnie doświadczenie w finansach. Marta w branży kredytowej zaczynała w dziale analiz kredytowych. Przygoda z hipotekami rozpoczęła się przed pięcioma laty i szczęśliwie trwa po dziś dzień. Jest to osoba optymistycznie nastawioną do świata, co przekłada się na jej pozytywne podejście do wykonywanej pracy. Lubi wyzwania i pracę z ludźmi, a do każdego z nich podchodzi indywidualnie. Interesuje się przede wszystkim rynkiem nieruchomości i inwestowaniem.


Jadwiga Mikuła
Asystentka ds. Obiegu Dokumentów
e-mail: jadwiga.mikula@rmkredyty.pl

 
Jadwigę w życiu cechuje skrupulatność, punktualność i precyzja przy wykonywanej pracy. Jest osobą pomocną oraz godną zaufania i właśnie tę cechę szczególnie cenią sobie jej współpracownicy. W RM Kredyty zajmuje się obiegiem dokumentów. Prywatnie jest członkiem jedynej w Polsce uczelni biznesowej ASBiRO, gdzie rozwija się pod kątem inwestowania w nieruchomości.

 
Rupert Aleksiejuk
Rzecznik Prasowy RM Kredyty
e-mail: rupert.aleksiejuk@rmkredyty.pl
 
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pracował dla międzynarodowych korporacji m.in. Husqvarna Poland, agencji rządowych m.in. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, firm prywatnych, organizacji społecznych, a także osób publicznych przy organizacji kampanii komercyjnych i politycznych. Rupert pełni funkcję rzecznika prasowego RM Kredyty. Za główny cel postawił sobie uzyskanie wolności finansowej poprzez inwestowanie w nieruchomości.
 
 
Weronika Szwankowska
Specjalista ds. kontaktów z klientami
Weronika w RM Kredyty zajmuje się wstępną obsługą zainteresowanych osób. Cechuje ją profesjonalizm, dokładność, konsekwentne dążenie do celu oraz optymizm. To osobą bardzo pomocna i sprawna w działaniu. Wychodzi z założenia "co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj, dając z siebie 100%". Prywatnie dąży do wolności finansowej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Na pierwszym miejscu zawsze stawia pomoc drugiemu człowiekowi.

 
Sandra Łazarska
Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej
e-mail: sandra.lazarska@rmkredyty.pl

 
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie. Sandra jest osobą skrupulatną, pracowitą i dążącą do założonych celów. W RM Kredyty pełni funkcję specjalisty ds. komunikacji marketingowej, gdzie żądna wiedzy i zdobywania doświadczenia zaczęła swoją przygodę z nauką w inwestowanie w nieruchomości. W przyszłości ma nadzieję, że dzięki temu, uda jej się osiągnąć wolność finansową.

 
Weronika Matwiejczuk
Asystentka ds. Promocji
e-mail: weronika.matwiejczuk@rmkredyty.pl
 
Weronika w pracy jak i poza nią ceni sobie przede wszystkim relacje z ludźmi, dlatego cechuje ją pozytywne nastawienie i szczere zainteresowanie drugą osobą. Szczególną wagę przywiązuje do rozwoju osobistego i zdobywania nowych umiejętności. RM Kredyty pozwala jej rozwijać się w dziedzinach związanych z branżą nieruchomości, z którą wiąże swoją przyszłość. 
 


Zmiany w zespole RM KREDYTY 

 

Z dniem 18 sierpnia 2016 nasz zespół opuścił Józef Rytel, a wraz z nim Seweryn Witkowski, Malwina Ludwiczak, Maciej Raca oraz Mateusz Doniesiewicz. Postanowili kontynuować swoją pracę poza strukturami RM Kredyty. Mamy nadzieję, że uda im się stworzyć zespół równie profesjonalny jak RM KREDYTY. 

Dobro Klientów jest dla nas priorytetem. Osoby współpracujące z wyżej wymienionymi osobami proszone są o kontakt z Rupertem Aleksiejukiem, Rzecznikiem Prasowym RM Kredyty. Rupert zmieni Państwu doradcę na osobę równie kompetentną.
 
Rupert Aleksiejuk
rupert.aleksiejuk@rmkredyty.pl
+48 794 785 249

POMOŻEMY CI

POPROŚ O ANALIZĘ MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCHTwoje imię

Twój e-mail

Twój numer telefonu

Miasto

Twoja wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonym w niniejszym formularzu w celach kontaktowych przez administratora danych zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Wyrażam zgodę na otrzymanie od RM Kredyty informacji kontaktowych na mój adres email/telefon komórkowy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lutego 2002r.
 

Czy wiesz, że?
0 ZŁ WKŁADU WŁASNEGO

Nadal pozwala Ci dostać kredyt na blisko 100% wartości nieruchomości?

Czy wiesz, że?
ABY ROZLICZYĆ SIĘ Z REMONTU

wystarczą zwykłe zdjęcia nieruchomości?
 
Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ. ZADZWOŃ +48 503 804 619 LUB WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ.
 
GŁÓWNI PARTNERZY: