Szkolenia

Jak zaplanować i legalnie zrealizować zakup oraz wynajem 7 nieruchomości na kredyt mieszkaniowy.

 

Jeśli możesz na któreś z tych pytań odpowiedzieć twierdząco, to znaczy, że to szkolenie jest dla Ciebie!

Zaawansowane szkolenie pokaże Ci jak zaplanować i zrealizować zakup i wynajem 7 nieruchomości na kredyt mieszkaniowy. Dlaczego akurat 7? Liczba ta wynika z naszego doświadczenia. Podczas drogi, jaką jest inwestowanie w nieruchomości na wynajem, staniesz się Inwestorem, a tym samym zaczniesz myśleć jak Inwestor. Praktyka, popełnione po drodze błędy i wyciągnięte z nich wnioski, otworzą Ci umysł na nowe możliwości, oraz nowe – nie znane dotychczas – rozwiązania. Doświadczenie nabyte w współpracy z Inwestorami pokazuje jasno, że po 4, 5, 6 mieszkaniu dla studentów, Inwestorzy zmieniają swoją strategię inwestycyjną. Szukają i znajdują inne drogi do celu, jakim jest dochód pasywny. Często zwiększają skalę działania, zajmują się FLIP’ami, podnajmem, lub otwierają swój własny biznes. Jest to droga, która na zawsze zmienia człowieka, jego sposób myślenia i sposób działania.

Zagadnienia, które omówimy
 • Jak zbudować plan działania, gwarantujący zrealizowanie naszych celów finansowych?
 • Jak zbudować najefektywniej zdolność kredytową, którą zaakceptuje bank?
 • Jak zbudować zdolność kredytową w złotówkach, pracując za granicą?
 • Czym jest i jak zrealizować wielokrotny zakup mieszkań na „zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych”?
 • Ile realnie kosztuje realizacja przedsięwzięcia „zakup mieszkania i wynajem dla studentów”?
 • Jak uzyskać kredyt z zerowym, bądź bliskim zeru wkładem własnym?
 • Jak uzyskać finansowanie na FLIP’a w 14 dni, posiadając zerową zdolność kredytową, oraz ułamek wartości nieruchomości?
 • Jak sfinansować kredytem mieszkaniowym zakup nieruchomości z licytacji komorniczej?
 • Czym jest i jak uzyskać kredyt zabezpieczony hipoteką łączną?
 • Jak wykorzystać podnajem przy budowaniu zdolności kredytowej?
 • Jak dobierać banki do naszych potrzeb?
 • Jak uzyskać finansowanie spoza banku?

Szkolenie jest dwudniowe i dotyczy zaawansowanego inwestowania za pomocą kredytów na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych w lokale mieszkalne.

Dlaczego warto?

Może mówisz sobie, że nie ma po co przychodzić na takie szkolenie, ponieważ poniższe informacje uzyskasz u swojego eksperta kredytowego, ale…

Ronald Szczepankiewicz wraz z Magdaleną Łyczko-Hałaszczyk od 5 lat prowadzą firmę RMKREDYTY.pl, która skupiona jest na obsłudze inwestorów w nieruchomości. Zawsze kierowali się tym, aby każdy ich ekspert miał wieloletnie doświadczenie, poparte rekomendacjami zadowolonych klientów i tylko takie osoby rekrutowali. W momencie rekrutacji WIĘKSZOŚĆ ekspertów kredytowych nie wiedziała ponad 70% tego, co przedstawiamy Tobie na naszym szkoleniu.

Co zyskasz oprócz cennej wiedzy?

Dodatkowo gwarantujemy wsparcie poszkoleniowe, dzięki któremu każdy uczestnik będzie mógł rozpocząć realizację swoich planów inwestycyjnych lub kontynuować swoją przygodę pod czujnym okiem ekspertów. Wsparcie i pomoc przy finansowaniu inwestycji, zapewnia zespół RMKREDYTY.pl

Wsparcie po szkoleniowe:

 • Dostęp do zamkniętego forum, na którym będziesz miał dostęp do wiedzy nabytej na szkoleniu, oraz poprzez innych Inwestorów. Nad forum czuwać będzie Karolina Parowicz, Ekspert z zespołu RMKREDYTY.pl, która specjalizuje się w finansowaniu nieruchomości na wynajem.
 • Konsultacje ws. finansowania bezpośrednio z Magdaleną Łyczko-Hałaszczyk. Ponadto, Magdalena będzie trzymać „rękę” nad każdym wnioskiem kredytowym złożonym przez absolwenta, za pośrednictwem RMKREDYTY.pl.
 • Udział w webinarach organizowanych dla absolwentów szkoleń. Tematyka webinarów, to oczywiście finansowanie nieruchomości na wynajem.
Informacje organizacyjne

Harmonogram

Start szkolenia zaczyna się w sobotę o godzinie 9:30, a kończy po godzinie 14:00 w niedzielę.

Szczegółowy harmonogram szkolenia można pobrać tutaj.


Miejsce szkolenia

Hotel Golden Tulip Warsaw Centre****

Warszawa, ul. Towarowa 2
+48 22 582 75 00

www.goldentulipwarsawcentre.com


Catering

Podczas szkolenia zapewniamy obiad, kolację w sobotę oraz przerwę kanapkową w niedzielę, a także całodzienny serwis z ciepłymi i zimnymi napojami oraz kruchymi ciasteczkami.


Noclegi

Nie zapewniamy noclegów!

Zachęcamy do szukania i rezerwacji noclegów przez strony typu: booking.comhrs.com, które posiadają szeroką ofertę noclegów.

Standardowy koszt udziału w szkoleniu wynosi 4 900 zł,
ale dla Absolwentów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości
mamy specjalną cenę, tylko 1 900 zł!
Aktualny kod rabatowy dostępny jest na forum!

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

kontakt@rmkredyty.pl +48 503 804 619
Napisz do nas