Jak działamy?

0 zł - tyle kosztują Cię nasze usługi.*

Koszt uzyskania kredytu z pomocą naszego eksperta jest co najmniej tak samo niski, jak gdybyś skorzystał bezpośrednio z usług banku. Mówiąc co najmniej, mamy na myśli fakt, że za naszym pośrednictwem nie będziesz zmuszany dokupywać żadnych dodatkowych rozwiązań finansowych, dzięki czemu realny koszt kredytu jest niższy. Jako zawodowi eksperci kredytowi, znamy rynek, co sprawia, że wybierzemy dla Ciebie ten bank, który gwarantuje najkorzystniejsze warunki.

 

* Wyjątek stanowią osoby, które ubiegają się o kredyt firmowy.

1

Analiza Twoich potrzeb oraz możliwości kredytowych

Czy wiesz jak możesz rozpoznać odpowiedniego eksperta kredytowego? Po tym, że zadaje Ci dużo pytań.

  • Jaką nieruchomość chcesz kupić?
  • Jaka jest Twoja zdolność kredytowa?
  • W jakim celu kupujesz nieruchomość? Czy będziesz w niej mieszkać, czy może ją wynajmiesz?
  • Czy chcesz kupić nieruchomość z wkładem własnym?
  • Jakie są Twoje plany na przyszłość?
  • Czy planujesz zakupić w kredycie kolejne nieruchomości?

Staramy się poznać jak najlepiej Twoją osobę, sytuację oraz plany na przyszłość. Wszystko po to, aby dobrać odpowiedni produkt, dopasowany do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci zbudować plan działania, który zabezpieczy Cię, najlepiej jak jest to możliwe.

2

Wspólnie zbudujemy plan działania

Dzięki poznaniu bliżej Twojej osoby powyższe pytania pomogą nam stworzyć dla Ciebie plan działania:

  • Krótkoterminowy – na najbliższe tygodnie;
  • Średnioterminowy – na najbliższe miesiące;
  • Długoterminowy – na najbliższe lata.

Dobry plan to bowiem fundament każdego sukcesu. Planując, zyskujesz na niższej racie ze względu na wybranie najkorzystniejszej oferty, co niektórym z naszych klientów pozwoliło kupić w kredycie na osobę fizyczną nawet cztery i więcej nieruchomości.

3

Przygotowanie ofert kredytowych szytych na miarę

Każda zgłaszająca się do nas osoba różni się od siebie, ma inne priorytety i sytuację finansową. Doświadczenie nauczyło nas, że każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Z tego powodu nasze oferty przygotowywane są specjalnie dla Ciebie – wszystko zależy od Twoich potrzeb, założeń oraz możliwości. Pomożemy Ci zrealizować wyznaczone cele, niezależnie od tego, czy chciałbyś mieć po prostu możliwie najniższą ratę lub też kupić nieruchomość z jak najmniejszym wkładem własnym.

4

Podpisanie umowy kredytowej i wypłata kredytu

Zdarzyło Ci się, że nie rozumiałeś ani słowa z umowy, którą przedstawił Ci bank? 

Nic nadzwyczajnego! Pisane są one trudnym i niezrozumiałym dla wielu językiem. Osoba, która na co dzień nie spotyka się z bankowym żargonem zazwyczaj ma poważne problemy z jej poprawnym zrozumieniem. Wyjaśnimy Ci wszystkie niejasne kwestie związane z tym dokumentem oraz uprzedzimy w razie niebezpiecznych zapisów.Nasz ekspert dokładnie poinformuje Cię o tym co, jak i gdzie należy zrobić, aby kredyt został wypłacony jak najszybciej. 

5

Monitoring i dalsza współpraca

Boisz się, że po wypłacie kredytu zostaniesz sam ze wszelkimi niejasnościami? Nic z tych rzeczy! Jeżeli po wypłacie kredytu, będziesz miał jakiekolwiek pytania, napisz lub po prostu do nas zadzwoń. Nasi eksperci są w stałym kontakcie z blisko 1000 klientów i po wypłacie kredytu również chętnie służymy Ci pomocą i naszym doświadczeniem. Warto zaznaczyć, że wypłacenie z nami pierwszego kredytu to często dopiero początek wspólnej drogi, ponieważ zbudowany plan inwestowania w nieruchomości umozliwia kolejne zakupy mieszkań na wynajem.