Kontakt

Działamy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Odległość nie ma znaczenia

Eksperci RM KREDYTY pomogli już ponad 15 tys. osobom z całej Polski i nie tylko. Wszystkie formalności od A do Z jesteśmy w stanie zorganizować zdalnie, co cenią sobie zwłaszcza nasi klienci na stałe mieszkający za granicą.

Dla siebie czy na wynajem?

Pomożemy w finansowaniu nieruchomości na cele mieszkaniowe, jak i inwestycyjne. Jeżeli zarabiasz za granicą, kompleksowo wesprzemy Cię w znalezieniu mieszkania, wybierając przy tym najlepszy kredyt w oparciu o Twoje plany długoterminowe. Wielu z Polaków na stałe mieszkających za granicą planuje wrócić do kraju po latach emigracji lub zainwestować w mieszkania na wynajem – w tym również pomagamy. Szczególną popularnością cieszymy się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii oraz w Niemczech.

Kontakt w 48h

Niezależnie w którym miejscu Polski czy świata się znajdujesz, zawsze możesz liczyć na naszą sprawną i szybką pomoc. Staramy się wyróżniać jakością współpracy, dlatego zależy nam, aby kontakt z naszej strony był jak najszybciej. Ponieważ jednak pracujemy z najlepszymi Ekspertami na rynku, których czas pracy jest ograniczony, może się zdarzyć, że okres oczekiwania może ulec wydłużeniu.

    kontakt@rmkredyty.pl +48 503 804 619