Rekomendacje

Sprawdź, kto poleca nasze usługi.

 

Jeżeli jesteś na tej stronie, to zapewne ktoś polecił Ci nasze usługi. Rekomendacje zadowolonych osób to jedyny sposób, w jaki pomagamy kolejnym osobom. Nasz sukces został zbudowany na zaufaniu, satysfakcji z pracy oraz osiągniętych wyników. Nasi eksperci posiadają różne specjalizacje, jednak wszyscy mają ten sam cel ? pomóc  w Twojej sprawie od A do Z. Oznacza to, że dostaniesz najlepszy możliwy kredyt, dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

 

Piotr Hryniewicz

RM Kredyty to zespół doświadczonych ekspertów kredytowych, który pod okiem Ronalda Szczepankiewicza, od kilku lat skutecznie wspiera Inwestorów skupionych wokół projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości. Firma zyskała zaufanie osiągając wysoką skuteczność w procesowaniu wniosków kredytowych, doświadczeniu we współpracy z bankami, ale przede wszystkim dzięki wiedzy inwestycyjnej i rozumieniu potrzeb naszych Inwestorów, którzy działają w oparciu o wcześniej ustaloną strategię i założone parametry finansowe.

- Piotr Hryniewicz, Poznań
Edukacjainwestowania.pl

Michał Szafrański

Zakup własnego mieszkania to prawdopodobnie najważniejsza transakcja finansowa w całym naszym życiu. Można na niej wiele stracić albo wiele zyskać. W przypadku finansowania zakupu kredytem hipotecznym warto współpracować z doświadczonym ekspertem kredytowym, który dobrze dopasuje ofertę banku do naszej sytuacji finansowej. Taką firmą jest RM Kredyty, do której od lat kieruję Czytelników mojego bloga.

- Michał Szafrański, Warszawa
Jakoszczedzacpieniadze.pl

Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy

Uważamy, że RM Kredyty to najlepsi eksperci w swojej branży. Pomogli już tysiącom klientów ? w tym nam, naszej rodzinie i naszym klientom. Sami zajmujemy się inwestowaniem w mieszkania na rynku łódzkim. RM Kredyty są dla nas gwarantem usług na najwyższym poziomie. Działają merytorycznie, biznesowo i efektywnie. Do tego wszystkiego na żadnym z etapów nie tracą z oczu najważniejszego ? swojego klienta i jego potrzeb. Nie powielają schematów w swoim działaniu, bo zawsze szukają optymalnej drogi, najlepszych rozwiązań, najkorzystniejszych propozycji, które trafią w oczekiwania klienta. Ich pomoc nie kończy się wraz z podpisaniem umowy kredytowej. RM Kredyty są wsparciem dla swoich klientów także po zakończeniu procesu prowadzącego do uzyskania kredytu.

Podjęcie współpracy z RM Kredyty to druga najlepsza decyzja, jaką można podjąć. Zaraz po tej o inwestowaniu w mieszkania :). Z pomocą RM Kredyty droga od pomysłu do realizacji skraca się znacząco. Serdecznie polecamy!

- Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy, Łódź
Zainwestowani.pl

Grzegorz Grabowski

RM Kredyty to firma, którą polecamy wszystkim swoim klientom i przyjaciołom. Wg mojej wiedzy to jedna z niewielu firm (albo wręcz jedyna firma) zajmująca się kredytami, która doskonale rozumie osoby inwestujące w mieszkania na wynajem albo zajmujące się handlem mieszkaniami. Właściciele i pracownicy firmy sami inwestują w nieruchomości, stąd znają specyfikę tej branży i wymagania inwestorów. Oraz, mimo tego, że może to zabrzmieć dziwnie w biznesowym świecie, są to ludzie, których po prostu da się lubić.

- Grzegorz Grabowski, Warszawa
Wynajmistrz.pl

Paweł Albrecht

Z zespołem RM Kredyty współpracuję kilka lat. Ciesze się, że na rynku nieruchomości znajdują się takie osoby, które przekazują praktyczną wiedzę na temat finansowania bankowego. Dzięki temu mamy możliwość maksymalnie wykorzystać swoje zasoby finansowe. Szczerze polecam skorzystanie z usług pośrednictwa firmy RM Kredyty, ponieważ na korzystaniu z takiej wiedzy i umiejętności możemy tylko zyskać.

- Paweł Albrecht, Wrocław
Pawelalbrecht.com

Józef Kajta

Zespół ekspertów RM Kredyty pomógł wielu moim klientom na przestrzeni kilku lat. Dzięki ich pomocy uzyskasz odpowiedni kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Dbałość o szczegóły oraz odpowiednie podejście do tematu wolności finansowej sprawia, że są odpowiednimi osobami, którym możesz powierzyć skredytowanie Twoich nieruchomości.

- Józef Kajta, Kraków
Mistrzwynajmu.pl

Filip Kowarski

Miałem okazję spotkać Ronalda i osoby z zespołu RM Kredyty na wielu konferencjach i bardzo cenię ich profesjonalne podejście i skuteczne działanie, które tak ważne jest dla nas – inwestorów. Po przeczytaniu książki „Tajna broń kredytobiorcy” autorstwa Ronalda Szczepankiewicza, która jest kompendium wiedzy o finansowaniu bankowym, uważam ją za najbardziej praktyczną książką dotyczącą zakupu nieruchomości na kredyt.

- Filip Kowarski, Katowice
Moniter.pl

Wojciech Woźniczka

RM Kredyty to firma z doskonałym podejściem do inwestorów. Inwestując w nieruchomości musimy mieć z góry ustalony plan działania, aby jak najlepiej zoptymalizować wszystkie działania. Dzięki specjalistom pracującym pod okiem Ronalda, można śmiało zaczynać swoją przygodę z zakupem nieruchomości, niezależnie czy w planach mamy jedno czy siedem mieszkań.

- Wojciech Woźniczka, Kraków
Negocjujizwyciezaj.pl
Swiat-inwestora.pl

Martyna i Marcin Szczawińscy

Osobiście prowadzimy firmę zajmującą się kompleksową obsługą osób inwestujących w mieszkania. Współpraca z RM Kredyty pomogła w uzyskaniu korzystnych kredytów dla nas i naszych klientów. Pracownicy tej firmy są solidni i obowiązkowi. Zawsze odpisują na czas i udzielają rzetelnej informacji. Serdecznie polecamy współpracę z ekspertami RM Kredyty.

- Martyna i Marcin Szczawińscy, Toruń
Metrkwadratowy.net

Tomasz Antkowiak

Specjaliści z RM Kredyty od początku naszej działalności zajmowali się pozyskiwaniem finansowania do realizacji ambitnych projektów naszych klientów. Zawsze pomocni i profesjonalni, potrafią znaleźć najlepsze rozwiązanie, nawet w niestandardowych sytuacjiach, w których inni eksperci kredytowi bezsilnie rozkładali ręce. W prosty sposób wyjaśnią zawiłe umowy bankowe i bezboleśnie przeprowadzą przez skomplikowany proces kredytowy. Zawsze rzetelnie oceniają możliwości i zdolność kredytową, wybiorą najlepsze oferty banków. Ofertę przedstawiają w zgrabnym podsumowaniu, w prostej i przejrzystej formie. Rekomenduję z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością.

- Tomasz Antkowiak, Trójmiasto
Mmkw.pl

Rafał Paluch

Mam przyjemność współpracować z firmą RM Kredyty od kilku lat. Cieszę się, że trafiłem na tak zaangażowanych w swoją pracę ekspertów kredytowych. Zawsze chętnie pomagają obrać właściwy kierunek, jeżeli chodzi o finansowanie nieruchomości na cele inwestycyjne, ale też mieszkaniowe. Warto mieć kogoś tak zaufanego w swoim zespole ekspertów.

- Rafał Paluch, Kraków
Dobrynajem.pl

Nasze wystąpienia

Przedstawiciele RM Kredyty uczestniczą w najważniejszych wydarzeniach branżowych dotyczących nieruchomości. Często zapraszani są również jako eksperci na konferencje i szkolenia z zakresu finansów i nieruchomości.

 

Zobacz nasze wystąpienia >>>

- GALERIA RM KREDYTY

kontakt@rmkredyty.pl +48 503 804 619
Napisz do nas